• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hack’lendi ‘Despacito’ kayboldu

YouTube Hack’lendi ‘Despacito’ kayboldu

14.04.2018, 23:07

YouTube'da tüm zamanların en çok izlenen videosu "Despacito", hacker'ların saldırısının ardından görünmez hale geldi. Etkilenen videolar, Vevo tarafından paylaşılmıştı. Videonun resmi silahlı, maskeli bir çeteyle değiştirilirken videonun açıklamasında saldırının "Prosox and Kuroi'sh" adlı hacker grubu tarafından yapıldığı yazıldı. Saldırının ardından Chris Brown, Shakira, DJ Snake, Selena Gomez, Drake, Katy Perry ve Taylor Swift'in de bazı videolarının kaybolduğu fark edildi. Bazı videolar ise değiştirilmiş başlık ve küçük resimleriyle yayında kaldı.

YouTube Hack’lendi ‘Despacito’ kayboldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN