• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Görme engelli kadın hafızlar Kudüs’te

Görme engelli kadın hafızlar Kudüs’te

08.05.2018, 23:17

Türkiye'nin çeşitli illerinden 21 görme engelli kadın hafız, "Gönül Gözüyle Görenler" projesi kapsamında Kudüs'e hareket etti. Hac ve Umre Seyahat Acentaları Derneği (HURSAD), Türkiye'nin çeşitli illerinden 21 görme engelli kadın hafızı, Kudüs'e götürdü. Dernekten yapılan açıklamaya göre, "Gönül Gözüyle Görenler" projesi kapsamında İstanbul, İzmir, Bursa ve Adıyaman'dan görme engelli hafızlar, 4 günlük program için Kudüs'e gitti. Hafızlar, Atatürk Havalimanı'ndan tarifeli uçakla gidecekleri Kudüs'e dernek görevlileri ve yakınları tarafından uğurlandı. HURSAD Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Güldemir, Kur'an-ı Kerim öğrenmenin engeli olunmadığını gösteren, Kur'an-ı hıfzetmek için parmaklarıyla okuyup ezberleyen hafızların insanlara örnek olduğunu belirtti. Güldemir, "Hafızlarımızı Kudüs'e götürmenin mutluluğunu yaşıyoruz" diye konuştu.

Görme engelli kadın hafızlar Kudüs’te haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN