• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

"50 yıllık sevgili ağabeyim..."

50 yıllık sevgili ağabeyim...

10.06.2018, 16:40

Ünlü isimler 'in ardından duygularını paylaştı

Ünlü sanatçı Orhan Gencebay, ünlü işadamı Erdoğan Demirören'in vefatının ardından bir mesaj paylaştı. Demirören için, "50 yıllık sevgili ağabeyim" diyen Orhan Gencebay şunları söyledi:

50 yıllık sevgili ağabeyim. Kısmeti buymuş. Onun en büyük özelliklerinden birisi, ülkemize çok büyük katkıları vardır. Görevini fevkalade yaparak göçüyor rabbimizin huzuruna. Allah önce ailesine ve hepimize sabırlar versin. Türkiye'de onu çok seven sayan insanlar vardı.

HABERLEŞTİK, "ÖZLEDİM SENİ" DEDİM

Son derece üzülüyorum, son zamanlarda göremedim. Haberleştik, "özledim seni" dedim. "Öleceğiz gideceğiz görüşemiyoruz son zamanlarda" dedi. Dediği oldu, onu göremeden Rabbimin huzuruna kavuşuyor. Bir araya geldiğimizde çok mutlu olurduk. Hepsi birer birer göçtüler, Allah kalanlara sabırlar versin.

Her bakımdan harika bir insandı. Hem iş hayatında, hem dost olarak değerli bir insandı. Allah gani gani rahmet eylesin sevgili ağabeyime.

DHA

"50 yıllık sevgili ağabeyim..." haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN