• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Vahşet bitmiyor

Vahşet bitmiyor

17.06.2018, 23:27

’da yavru bir kedi boğazı kesilerek öldürüldü. ’ta sahile boynuna ip geçirilmiş köpek ölüsü vurdu. Aydın’da köpeğe pompalı tüfekle ateş eden zanlı gözaltına alınırken ’da 5 yavru köpek ölü bulundu

Sakarya'da patileri kesildikten sonra ölen yavru köpekle ilgili köpeği ezdiği iddia edilen kepçe operatörü İ.M. tutuklanırken Adana, Zonguldak, Aydın ve yine Sakarya'da yeni vahşetler ortaya çıktı. Adana'da ormanlık alanda başı kesilerek öldürülmüş kedi yavrusu bulundu. Merkez Çukurova ilçesi Adnan Menderes Bulvarı içindeki ormanlık alanda bir poşette başı kesilmiş siyah kediyi fark eden vatandaşlar görüntüsünü sosyal medyada paylaştı. Siyah yavru kedinin öldürüldükten sonra poşete konularak ormanlık alana atılmış olabileceği değerlendirilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İŞKENCE TEPKİSİ

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde ise sahil kenarında boğazı iple bağlanmış şekilde telef olmuş köpek bulundu. Ereğli-Alaplı ilçeleri arasındaki sahilde denize girenler kıyıya vurmuş köpek ölüsüyle karşılaştı. Köpeğin boğazının ise iple bağlandığı görüldü. Boğazı iğle bağlanarak denize atılmış olabileceği tahmin edilen köpeğin işkence gördüğünü düşünenler çevredekiler duruma tepki gösterdi.

KÖPEĞE POMPALI SALDIRI

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, pompalı tüfekle sokak köpeklerine ateş ettiği iddiasıyla yakalanan ve daha sonra serbest bırakılan B.Ç. hakkında yeniden gözaltı kararı verildi. Yavansu Mahallesi'nde 14 Haziran'da, B.Ç. ve oğlu O.Ç, sokak köpeklerini besledikleri ve kendilerine saldırdıkları iddiasıyla mahalle halkıyla tartışmış, bir süre sonra B.Ç, pompalı tüfekle köpeklerin üzerine doğru ateş etmiş, şikayet üzerine baba ve oğlu gözaltına alınmıştı. Baba oğul, ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakılmıştı. Dün sabah Sakarya'da meydana gelen olayda ise Sakarya Üniversitesi kampüsünde beslenen 5 yavru köpek ölü bulundu. Köpekleri her gün beslediğini söyleyen Sibel Arın Sezer, gördüğü manzara karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Vahşet bitmiyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN