• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Aleyna’dan bataklık cevabı

Aleyna’dan bataklık cevabı

18.06.2018, 23:09

Geçtiğimiz aylarda 18 yaşına giren popun parlayan yıldızı Aleyna Tilki, yerde oturarak tuhaf hareketler yaptığı sosyal medya paylaşımının ardından 'uyuşturucu kullandığı' iddia edilince açıklama yapmak zorunda kaldı. Yeni Asır, 8 Ekim 2017 tarihinde 'KAHRAMANCA'da, bu iddiayı ilk kez gündeme getirmişti. 'KAHRAMANCA'da yer alan yazıda, bugün tartışılan konu şu şekilde gündeme gelmişti:

ŞAHIS: ALEYNA TİLKİ
TARİH: 3 AĞUSTOS 2017
YER: AYA YORGİ KOYU-ÇEŞME

"Neden tarih ve gün verdim derseniz bu zaman diliminin ne derece önemli olduğunu ilerleyen haftalarda göreceksiniz. Ben de, 'yazmıştım' diyerek sizlere hatırlatacağım. Bence Aleyna Tilki Türkiye'nin Justin Bieber'ı. Piyasaya çıkışı, yaşı, söyledikleri, hareketleri ve cesareti ile Bieber'ı aratmıyor. Büyük küçük demeden sanat camiasında birçok isme taka tak cevaplar veriyor, kimi zaman da aşağılıyor. Tüm listelerde en çok dinlenen ve en çok haberi yapılan isimler arasında da zirvede dersek yalan söylemiş olmam. Mega Star Tarkan'ı bile bu yarışta geçti. Sataştığı ya da cevap verdiği isimler ya konuyu kısa kesti ya da Hadise gibi geri adım attı. Bu çıkışını ve marjinalliğini şarkıcılığı ile birleştirip hızla yukarılara tırmanıyor ama dikkat!
hatanın bedeli Şimdi başlıktaki tarihin önemi ortaya çıkıyor. Belirttiğim tarihte bir yatta bulunan Tilki, o gün yaptığı bir hatanın bedelini bence ağır ödeyecek. Bu bedel Tilki'yi ya dibe yapıştırıp silinmesine neden olacak ya da kısa bir travmanın ardından daha da yükseltecek.
İşte 3 Ağustos 2017 tarihi onun için Aleyna Tilki açısından çok ama çok önemli. Şimdilik bu kadarını yazayım. İpucunu verdiğim olay ve iddia ortaya çıkınca hatırlatmamı yaparım..."

TAKİPÇİDEN YORUM

Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün tuhaf söylemlerde bulunduğu bir videosunu paylaşmış, takipçileri tarafından da eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, bir Twitter kullanıcısının "Bu videoda uyuşturucu bataklığı görüyorum" sözlerine şu yanıtı verdi: "Ben de, hayatta asla dışarıdan takviye almadan doğal ve mutlu olmayacağım insancıklar görüyorum. Ne acı! Herhangi bir maddeye ihtiyaç duymadan doğal ve kaygısız olunabileceğini bilmeyen bir kitle var! Ne acı! Onlar, kendi iç kaynaklarını kendilerine yettiremeyenlerdir..."

KAHRAMAN DURAK

Aleyna’dan bataklık cevabı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN