• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Eşi ve çocuğunu boğan katilden itiraf

Eşi ve çocuğunu boğan katilden itiraf

21.06.2018, 23:09

İstanbul Arnavutköy'de eşi ve 2 yaşındaki kızını boğarak öldürmekten gözaltına alınan Mehdin Elgün, dün adliyeye sevk edildi. Poliste ifade veren şüpheli, suçunu itiraf ederken, psikolojik sorunları olduğunu önce kendisini öldürmeye çalıştığını. başaramayınca kızını ve eşini boğduğunu anlattı.

SOĞUKKANLILIKLA ANLATTI

Arnavutköy, İncirli Sokak'ta önceki gün meydana gelen olayda, tesisat malzemeleri üreten bir iş yerinde çalışan Mehdin Elgün, eşi Nurşen Elgün ve 2 yaşındaki kızı Ecrin Elgün'ü boğarak öldürmüştü. Polis tarafından gözaltına alınan Mehdin Elgün'ün işlemleri Cinayet Büro Amirliğinde yapıldı. Cinayet Büro Amirliğinde verdiği ifadesinde suçunu itiraf eden şüpheli Mehdin Elgün'ün işlediği cinayetleri soğukkanlılıkla anlattığı öğrenildi. Psikolojik sorunları olduğunu ve iki gündür uyuyamadığını söyleyen Mehdin Elgün'ün polisteki ifadesinde önce kendisini öldürmeye çalıştığını anlattığı belirtildi. Telefonun şarj kablosuyla kendisine elektrik vererek öldürmeye çalıştığını anlattığı öğrenilen Mehdin Elgün, başarılı olamayınca jiletle kendisini kesmeye çalıştığını söyledi. Her yerinden kan geldiği için öleceğini düşündüğünü anlatan Mehdin Elgün'ün daha sonra hayatta yalnız kalmamaları için önce eşini daha sonra da kızını boğarak öldürdüğünü söylediği öğrenildi.

Eşi ve çocuğunu boğan katilden itiraf haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN