• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kaybedenler kulübü

Kaybedenler kulübü

25.06.2018, 21:59

24 Haziran'da yapılan Cumhurbaşkanı ve milletvekilleri seçiminde sonuçlara tepki gösterip sosyal medyada hayranlarını galeyana getiren ünlü isimler de vardı.

'TAKİPLERİNİZDEN ÇIKTIM'

Levent Üzümcü, Aylin Aslım, Behzat Uygur, Mehmet Aslan, Tuğba Coşkun, Şebnem Sönmez, Nilgün Belgün, Metin Uca, Mert Fırat, Meltem Cumbul, Halil Sezai, Mahsun Kırmızıgül, Atilla Taş, Serra Yılmaz, Berna Laçin, Hayko Cepkin, Kadir Doğulu gibi isimler gün boyunca yaptıkları açıklamalarda hayranlarını galeyana getirdiler.

GONCA VUSLATERİ: Seçimin ardından sosyal medya hesabına sonuçlarla ilgili gelen yorumları görmek istemediğini söyleyen oyuncu Gonca Vuslateri tepki dolu bir paylaşım yaptı. Kimsenin siyasi paylaşımını görmek zorunda değilim. Ben saygı duyup yapmıyorsam, sizden de yorumlarınızı özel hayatlarınız gibi kendinize saklamanızı rica ederim. Takiplerinizden çıktım. Arkadaşlığımız bakidir.

AYLİN ASLIM: Gayriresmi sonuç mu? YSK devam ediyor gençler, Ankara sayımını hatırlayın. Tam bu saatlerde dönüyor ne dönüyorsa.
Sayım devam.

ATHENA GÖKHAN: Bir kar yağar ince ince marşı tweetiyle oyunu Muharrem İnce'ye vereceğini belli eden Athena Gökhan, tepkilerin ardından saygı duyulmasını şiirle istemişti. Seçim sonuçların açıklanmasının ardından ise Özoğuz, "Atatürk çocuğuyuz. Partici değilim" açıklamasını yaptı.

Kaybedenler kulübü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN