• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

4.5 ay sonra cesedi bulundu

4.5 ay sonra cesedi bulundu

28.06.2018, 16:30

'de Meriç Nehri'den botla 'a kaçmak isteyen şüphelilerin bindiği botun alabora olması sonucu kaybolan 3 kişiden 2 yaşındaki H.M.A.'nın cesedi, yaklaşık 4,5 ay sonra kum ocağının su pompasına takılı bulundu. Kesin teşhisin, ailesinden alınacak DNA'nın karşılaştırılması sonucu yapılacağı belirtildi

Edirne'de geçen 13 Şubat günü, Meriç Nehri'den botla Yunanistan'a kaçmak isteyen FETÖ şüphelilerin bindiği bot alabora oldu, Ayşe Abdulrezzak (35) ile İbrahim Selim Doğan (3), Enes Abdurrezzak (1) ve Aslı Doğan isimli çocuklar yaşamını yitirdi, 2 yaşındaki H.M.A. ile ismi açıklanmayan 2 kişi de kayboldu.

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, ihbar üzerine gittikleri merkeze bağlı Yıldırım Mahallesi'ndeki Meriç kum ocakları mevkiinde su pompasına takılı çocuk cesedi buldu. Ceset, yapılan incelemenin ardından otopsi ve kimlik tespiti için Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nin morguna kaldırıldı.

Cesedin, yasa dışı yollarla Yunanistan'a geçmek isterken içerisinde 7 kişiyle birlikte alabora olan bottaki H.M.A.'nın olduğu belirtildi. Ancak kesin teşhisin, DNA testi sonucu netlik kazanacağı ifade edildi.

Kaynak: DHA

4.5 ay sonra cesedi bulundu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN