• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sendromsuz Pazartesi

25.07.2018, 00:54

Çeşme Alaçatı’da ‘’ etkinliği çerçevesinde renkli aktiviteler düzenlendi. Serkan ve koreografisinde gerçekleştirilen defile ise büyük beğeni topladı

Dora Magazin tarafından Alaçatı Club Baba'da gerçekleştirilen "Sendromsuz Pazartesi" etkinliği kapsamında birbirinden eğlenceli ve keyifli aktiviteler düzenlendi. Organizasyon kapsamında Duman Ajans mankenlerinin katılımıyla karma defile yapıldı.
Serkan ve Gökhan Duman koreografisinde gerçekleşen defilede, 6 markanın 55 parçalık yaz sezonu ürünleri sergilendi.
Pazartesinin sendromunu yok sayan ve adeta hafta sonunu bir gün daha uzatan bu etkinlikte defilenin yanı sıra atölyeler, workshoplar, sağlıklı yaşam söyleşileri, müzik, eğlence, tavla turnuvası ve çok daha fazlası yer aldı. Gündüz saatlerinde Kemal Doğulu, Semih Öztürk, Kurretülayn Matur ve Furkan Dede gibi tanınmış isimlerin katılımıyla söyleşi ve workshoplar gerçekleştirildi.
Defile öncesi Gazino Sako'nun sahnesine çıkan Tezgah grubu, konuklara müzikli dakikalar yaşattı.

GÖRÜMCEYLE ALIŞVERİŞTE

Her yaz dönemi Çeşme'ye gelip stres atan ünlü sunucu Esra Erol, görümcesiyle birlikte alışverişteydi. Alaçatı Club Baba içindeki bir mağazada yeni sezon ürünlerini inceleyen Erol, uzun süre karar vermekte zorlandı. Alışveriş sonrası bir şeyler içip günün yorgunluğunu atmak için mağazadan ayrılan Erol, yolda yürürken vatandaşların selfie isteklerini de geri çevirmedi.

'NE İSTERSEM YERİNE GETİRDİLER'

Bir aylık tatilini Çeşme'de değerlendiren İlkin Tüfekçi, 30. yaşını doğum gününden birkaç gün sonra arkadaşlarıyla kutladı. Espri olsun diye başına kraliçe tacı takan güzel oyuncu, "Bugün ne istersem yaptılar" dedi.
Yeni diziler için henüz senaryoları okuma aşamasında olan Tüfekçi, yayın sezonuna kadar enerji depoluyor.

ÇEŞME GÜNLÜĞÜ - ERCAN AKGÜN

Sendromsuz Pazartesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN