• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Emre Altuğ’a ‘Maksim’ jesti

Emre Altuğ’a ‘Maksim’ jesti

31.07.2018, 23:02

Gazinocular kralı Fahrettin Aslan'ın oyuncu oğlu Mehmet Aslan'ın, Maksim'in isim hakkını Emre Altuğ'a verdiği öğrenildi. Çok mutlu olan Altuğ, bu fikri değerlendiriyor. İzmir Çeşme Alaçatı Club Baba Köyiçi'nde iş adamı eski milli basketbolcu Kaan Dağdelen ile birlikte açtığı Gazino Sako ile eğlence hayatına yeni bir soluk getiren Emre Altuğ, birbirinden ünlü sanatçıları tatilcilerle buluşturmaya devam ediyor.

GAZİNOCULUĞUN MARKASI

Yakaladığı başarı sonrasında işletmecilikte de dikkatleri çekmeyi başaran Emre Altuğ'a Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan'ın küçük oğlu Mehmet Aslan'dan bir teklif geldiği iddia edildi. Mehmet Aslan'ın Emre Altuğ'u arayarak, "Babamın mirası olan ve gazinoculuğun markası Maksim ismini kendi mekanınızda yaşatabilirsiniz. Bunun karşılığında hiçbir bedel ve ücret istemiyorum. Gazino Maksim Gazino olarak bu isim yer alsın. Babamın mirası yaşasın" dediği ileri sürüldü. Bu jest karşısında mutlu olan Altuğ'un teklifi değerlendirme aşamasında olduğu öğrenildi.

KAHRAMAN DURAK

Emre Altuğ’a ‘Maksim’ jesti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN