• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

faydaları ? Hangi hastalıklara iyi gelir?

Yeşil üzümün faydaları nelerdir? Hangi hastalıklara iyi gelir?

17.08.2018, 11:41 Güncelleme Tarihi: 17.08.2018,11:42

Yaz aylarında tezgahlarda yerini alan en renkli meyvelerden birisi de üzümdür. Hem tadı hem kokusu hem de içerisinde barındırdığı vitamin ve mineraller ile yazın en popüler meyvesi olan üzüm, sağlığa olan faydaları ile pek çok hastalığın tedavisinde rol almakta. Peki yeşil faydaları neler? Yeşil üzün hangi hastalıklara iyi gelir?

, yaz aylarının gelmesi ile tezgahları renklendiren, hafif ekşimsi tadı ve mis kokusu ile kendine hayran bırakan bir meyve çeşididir. Yeşil üzüm ufak taneler olmasına rağmen sağlık açısından çok büyük faydalara sahiptir. İçerisinde barındırdığı zengin vitamin ve mineraller ile Alzheimer, migren, meme kanseri, astım gibi pek çok hastalığın önüne geçmektedir.

İşte yeşil üzümün faydaları...

Yeşil üzümün faydaları nelerdir? Hangi hastalıklara iyi gelir? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN