• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Fırsatçılara inat bin ‘lahmacun’ dağıttı

Fırsatçılara inat bin ‘lahmacun’ dağıttı

24.08.2018, 23:10

Lahmacunun 60-70 liraya satılmasıyla gündeme gelen Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Sezgin Baran Korkmaz adlı bir işadamı, lüks yatıyla kıyıya yanaştı ve tatilcilere lahmacun ve ayran dağıttı. İşadamının dağıttığı lahmacun ve ayrandan almak isteyen tatilciler ise uzun kuyruk oluşturdu.

İŞADAMINDAN JEST

Sezgin Baran Korkmaz adlı işadamı, Bodrum'un Cennet Koyu'na 'Queen Anne' isimli 46 metrelik lüks yatıyla yanaştı. Ardından yardımcılarının yaptırdığı lahmacunları ayranla birlikte tatilcilere dağıttı, çocuklara da süt mısır ikram etti. Plajda tatil yapanlar ücretsiz lahmacunlardan almak için uzun kuyruk oluşturdu. Bodrum'da günün konusu olan işadamının turizm, gayrimenkul ve otomotiv yedek parça sektörlerinde yatırımları olduğu, 'Queen Anne' isimli yatın ise ABD'li bir işadamı için Antalya'da yapıldığı ve bu yıl suya indirildiği öğrenildi.

ADEM ÜLKER

Fırsatçılara inat bin ‘lahmacun’ dağıttı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN