• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Arızanın kralını çıkarırım’

‘Arızanın kralını çıkarırım’

25.08.2018, 23:05

Ünlü şarkıcı Berkay, Çeşme’de sahneye çıktığı mekana türbanlı hayranlarının alınmadığını öğrenince hesabından tepki gösterdi. Sosyetik güzel da sessiz kalmadı...

İzmir Çeşme, Tren Beach Ayayorgi'de sahne alan Berkay, içeriye kapalı oldukları için alınmayan hayranlarının olduğunu öğrenince sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Instagram hesabının hikaye kısmından konuya tepki gösteren ünlü şarkıcı Berkay Şahin, şunları söyledi:

'ÖMÜR BOYU DİNLERLER'

Benim olduğum yerde türbanlı kardeşlerim beni dinlemezse ben her türlü arızanın kralını çıkarırım! Ayrıca benim en yakın kardeşim dediğim insan türbanlı. Ailemden bir çok kişi kapalı. Hayırdır? Kim neyin hesabını soruyor? Ailemde kapalı canlarım var benim. Beni bir ömür boyu istedikleri zaman dinleyebilirler, nokta!..

'İNSAN HAKLARI İHLALİ'

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden olan Celal-Şebnem Çapa çiftinin kızları Ceylan Çapa da söz konusu olaya tepkisiz kalmadı.
Ceylan Çapa, sosyal medyada "Bir kişinin başörtülü olması alkollü bir mekana girmesine engel değildir, hele ki eğlenmesine engel hiç değildir.
Başörtüsü takmayan ama inancı doğrultusunda içki içmeyen insanlar da alkollü mekanlara gidip soft içecek içiyor. Bu çirkin davranışı meşrulaştırmak yerine ayıplamak bu kadar mı zor? Eğer ki bu doğruysa mekanın yaptığı insan hakları ihlalidir" mesajını yazdı.

'SORUN REZERVASYON'

Tren Beach Ayayorgi'nin Halkla İlişkiler Müdürü Yusuf Barış ise, sorunun türban değil rezervasyon olduğunu söyledi ve 'Rezervasyonsuz hiç kimseyi almıyoruz, hanımlar konuyu farklı yorumlamış' dedi.

‘Arızanın kralını çıkarırım’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN