• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Koçyiğit’e icra şoku!

Koçyiğit’e icra şoku!

05.09.2018, 23:16

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde hizmet veren 4 yıldızlı Alkoçlar Adakule Oteli'ne icra geldiği öne sürüldü. Hülya Koçyiğit'in kızı Gülşah Alkoçlar ile damadı Ender Alkoçlar'ın işletmeciliğini yaptığı 329 oda ve 750 yatak kapasiteli Alkoçlar Adakule Oteli'nin mülk sahibi olan Şefik Yaman, kirayı tahsil edemediği için önceki gün polis ve icra memurları eşliğinde otele geldi. İcra işlemlerinin başlamasının ardından 700 turistin tahliye edildiği ve diğer otellere gönderildiği belirtildi.

'HUKUKSUZ GİRİŞİM'​

Alkoçlar Otelcilik Grubu ise basın açıklamalarında, konunun, Alkoçlar markasının franchise hakkı vermiş olduğu bir şirkete karşı yönelik hukuksuz bir girişime müdahale edilerek çözümlenmesinden ibaret olduğunu söyledi. Alkoçlar Grubu, hiçbir misafirin mağdur edilmediğini, tatillerine devam ettiklerini, otelde haciz işlemi yapılmadığını belirterek, "Müşterilerin gönderildiği gibi iddialar gerçek dışıdır" dedi.

İBRAHİM UZUN

Koçyiğit’e icra şoku! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN