• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yayın yasağı getirdi!

’in ’dan boşandıktan sonra iş insanı ’la aşk yaşamaya başladığı ileri sürülmüştü. Sahip olduğu holding bünyesinde 5 radyoyu barındıran Saran’ın, ünlü popçunun şarkılarının bu radyolarda çalınmasını yasaklattığı iddia edildi...

Yayın yasağı getirdi!

13.10.2018, 00:00

Magazin gündemine bomba gibi düşen Sırp şarkıcı Emina Jahovic ile iş insanı Sadettin Saran arasındaki aşk haberleri, yeni iddialarla güçleniyor.
İki çocuğunun babası popçu Mustafa Sandal'dan boşandıktan sonra Sadettin Saran'la birlikte olduğu ileri sürülen Emina, sorular karşısında sessizliğini korumuştu.

MÜDÜRLERE YAZI GİTMİŞ

Spor yöneticiliğiyle ve sahip olduğu holding bünyesinde barındırdığı 5 ünlü radyoyla tanınan Sadettin Saran hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Radyo kanallarının müdürlerine yazı gönderen Sadettin Saran, Emina'nın eski eşi Mustafa Sandal şarkılarına yayın yasağı getirmiş. Sözlü olarak da "Bir daha radyolarımda Mustafa Sandal şarkısı duymak istemiyorum" demiş. 5 radyonun çalışanları çaresiz 'Emir demiri keser' deyip Sandal şarkılarını listelerinden tamamen silmiş. Çalışanlar patronlarının tutumunu kıskançlık olarak yorumlarken, Mustafa Sandal'ın, eski eşiyle aşk yaşadığı iddia edilen Saran'ın bu tavrına ne tepki vereceği merak ediliyor.

ŞERMİN SEZGİNER

Yayın yasağı getirdi! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA