• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Cem Özer yoğun bakımda!

Oyuncu Cem Özer, 11 gün önce Afyonkarahisar’da gerçekleşen film çekimleri sırasında sette kaza geçirip ayağını kırmıştı. 56 yaşındaki Özer, sağlık durumu kötüleşince yoğun bakıma kaldırıldı.

Cem Özer yoğun bakımda!

23.10.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 23.10.2018, 15:54

Cem Özer, Afyonkarahisar'a bağlı Balmahmut Köyü'nde istasyon sahnesini çekerken ayı çukuruna dengesiz düşmüş ve ayağını iki yerden kırmıştı. Tedavi için İstanbul'a getirilen ve oksijen tedavisi gören Özer'in sağlık durumu dün kötüleşti.

56 yaşındaki sunucunun, şu anda yoğun bakımda uyutulduğu öğrenildi.

CEM ÖZER KİMDİR?

Cem Özer 5 Ekim 1959; Göksun, Kahramanmaraş doğumlu, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, sunucu ve yazar.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni yarım bırakan sanatçı, daha sonra Dostlar Tiyatrosu gibi topluluklarda çalıştı. Televizyonda Laf Lafı Açıyor adlı programın sunuculuğuyla tanındı. Şansını Dene yarışmasında yarışmacı olarak görev aldı. Çeşitli sinema film ve dizilerinde rol aldı. Modacı Esin Maraşlıoğlu ve oyuncu Nurgül Yeşilçay ile evlilikleri oldu. Cemre adında bir kızı ve Osman Nejat adında bir oğlu bulunmaktadır.

Milliyet

Cem Özer yoğun bakımda! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.