• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Nazmiye Oruçoğlu cinayeti çözüldü canlı yayında duyurdu

Nazmiye Oruçoğlu cinayeti çözüldü Müge Anlı canlı yayında duyurdu

08.11.2018, 15:30

ATV'de ekrana gelen ile Tatlı Sert programında geçtiğimiz günlerde cinayete kurban gittiği öğrenilen gayrimenkul zengini Nazmiye Oruçoğlu olayıyla ilgili mahkemenin verdiği karar duyuruldu.

İSTANBUL'da oturan ve geçtiğimiz günlerde Kağıthane Cendere yolunda terk edilmiş bir minibüste cesedi bulunan Nazmiye Oruçoğlu cinayetiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugün yani 8 Kasım Perşembe günü ekrana gelen bölümünde, geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan Nazmiye Hanımın ilk eşi Yüksel Yağcı, oğlu ve o gün arabasına bindikleri Erhan ile ilgili mahkemenin verdiği karar duyuruldu.

Nazmiye Oruçoğlu cinayeti çözüldü Müge Anlı canlı yayında duyurdu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN