• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'in çağrısına ’ten jet yanıt

Nuriye Gürel'in çağrısına Haluk Levent’ten jet yanıt
Giriş Tarihi: 27.12.2018

Denizli'de, doğuştan sol eli olmayan ve gittiği müzik kursunda öğretmeninin kendisi için yaptığı özel aparatla gitar çalmaya başlayan Nuriye Gürel (11), en büyük hayalinin, çok sevdiği Haluk Levent'le birlikte gitar çalmak olduğunu söyleyince, ünlü sanatçı bu çağrıya duyarsız kalmadı.
Biyonik el talebinde de bulunan Nuriye için, Haluk Levent'in takipçilerinden olan İlknur Ünlü, durumu sosyal paylaşım sitesinden aktardı.

BİYONİK EL TAKTIRACAK

Ünlü, paylaşımında Haluk Levent'e, "Denizli'de 11 yaşındaki Nuriye kardeşimizin doğuştan sol eli yok. Kendisi için yaptırılan aparat ile gitar çalmaya başladı. En büyük hayali seninle konser vermek ve hayatının kolaylaştırılması için biyolojik ele ihtiyacı var. Bu kardeşimize umut olur musun?" dedi. Bu hayale kayıtsız kalamayan Haluk Levent ise, paylaşıma kısa sürede yanıt vererek, "Konser de veririz biyonik el de taktırırız. Haber edin kızımıza en yakın zamanda orada olacağım" şeklinde geri dönüşte bulundu.

SEBAHATİN AL

Nuriye Gürel'in çağrısına Haluk Levent’ten jet yanıt haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA