• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

142. yeni bölümde Albastı’nın kim olduğunu öğrenebilecek mi?

TRT 1’de Çarşamba akşamları yayınlanan dizisi bu akşam ekrana gelecek. Yine heyecanlı sahnelerin yaşanacağı Diriliş Ertuğrul 142. bölümde Dragos’un gerçek kimliğinin ortaya çıkıp çıkmayacağı merak konusu oldu. Diğer yandan Alıncak’ın Albastı ile ilgili gerçekleri ’e anlatıp anlatmayacağı merak edildi.

Diriliş Ertuğrul 142. yeni bölümde Ertuğrul Bey Albastı’nın kim olduğunu öğrenebilecek mi?

03.04.2019, 00:00 Güncelleme Tarihi: 03.04.2019,10:40

Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde bu akşam neler yaşanacak? Bir yandan Dragos-Beybolat ittifakının nereye varacağı merak edilirken diğer yandan Dragos'un kimliğinin açıklanıp açıklanmayacağı merak konusu oldu. İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölümde yaşanacak gelişmeler…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 142. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Ertuğrul Bey, Alıncak ve Albastı'yı Mergen'i kurtarmak için yaptığı baskında elinden kaçırmış, oğlu Gündüz'de yaralanmıştı. Fakat intikam için yeni bir oyun kurmuş, Alıncak'ı tuzağına çekmeyi başarmıştı. Dragos'un tertibi başkaydı; Mergen'in son yazdığı mektupta güya Keykavus'un Söğüt kırsalında olduğunda bahsediliyordu... Tabi ki bu Alıncak için bir tuzaktı... Dragos'un Beybolat'la (Albastı) kurduğu tertipse Ertuğrul'un Alıncak'ı tuzağa çekip öldürmesi ihtimali üstüne kuruluydu. Bu minvalde Dragos bu tuzağın yerini Beybolat'a haber verecek, Beybolat da hemen ardından yorgun düşmüş Kayılara saldırıp Ertuğrul'u öldürecekti... Fakat Alıncak kendisi de bilmeden bu oyunu bozdu; Dragos'u yollamadı. "Sen de bizimle geliyorsun" dedi... Ertuğrul Bey'in planı işe yaradı ve Alıncak'ı yakaladı. Sıra Dragos ve Albastı'ya gelmişti.Karşı tarafta Beybolat (Albastı) Kayı obasına karıştırmak için Bamsı üzerinden yaptığı planlarda Sırma'yı kullanmaya başlamıştı. Yaptığı ziyaretlerle Hafsa'yı işleyen Sırma, Bamsı'nın ailesinde Kayı obasından göçme fikrinin oluşmasını sağlamıştı. Peki tüm bunların sonucunda Alıncak, Albastı'nın kim olduğunu Ertuğrul Bey'e söyleyecek mi? Dragos-Beybolat ittifakı nereye taşınacak? Dragos'un gerçek kimliği ortaya çıkacak mı ve tabii Bamsı, Kayı obasından göçecek mi?

Diriliş Ertuğrul 142. yeni bölümde Ertuğrul Bey Albastı’nın kim olduğunu öğrenebilecek mi? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA