• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'nın kızı Melisa 'a anne demeye başladı

ve boşanması magazin gündemine son dakika olarak düşmüş ve günlerce konuşulmuştu. Boşanma haberlerinin ardından Şeyma Subaşı İtalyan DJ Guido Senia ile bir bilikteliğe başlamış ve kızı Melisa için 'çanta gibi her yere taşıyamam' açıklamasıyla şok etmişti. Velayeti babasında olan Melisa Acun Ilıcalı ile Miami tatilinde ancak bu tatilde Acun'un eski eşi 'ın da olduğu ve Melisa'nın Zeynep Yılmaz'a anne demeye başladığı iddia ediliyor. İşte merak edilenler...

Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa Zeynep Yılmaz'a anne demeye başladı

09.04.2019, 10:05

Geçtiğimiz yıl tel celsede boşanan ile 'nın kızları Melisa'nın velayeti Subaşı'ndan alınıp baba Acun Ilıcalı'ya verilmişti. Kızını yalnız bırakarak soluğu yurtdışında sevgilisinin yanında alan Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde Guido Senia ile İstanbul sokaklarında görüntülenmişti. Dün Acun Ilıcalı'nın eski eşi ve Melisa ile birlikte Miami'de tatilde oldukları ortaya çıkmıştı.

Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa Zeynep Yılmaz'a anne demeye başladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA