• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'nın eski eşi 'nı solladı

ve magazin gündemindeki yerlerini hala koruyor. Subaşı'nın İtalyan DJ Guido Senia ile olan birlikteliği ve Acun Ilıcalı'nın adının sürekli başka birileri ile anılması ikilinin sevenleri tarafından ilgi ile takip ediliyor. Ayrıca mükemmel güzellik için ölçüt olarak düşünülen 'altın oran'a göre Ilıcalı'nın eski eşi , Şeyma Subaşı ve Itır Esen'i sollayarak geride bıraktı. İşte detaylar...

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz Şeyma Subaşı'nı solladı

11.04.2019, 09:51

Altın oran konusunda çalışmalar yapan uygulamaya göre 'nın eski aşkları arasında Seda Başbuğ, , ve Itır Esen arasında bir puanlama yapıldı. Bu sıralamaya göre Zeynep Yılmaz, Şeyma Subaşı ve Itır Esen'i geride bıraktı.

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz Şeyma Subaşı'nı solladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA