• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'daki depremzedelere ev müjdesi

Acıpayam'daki depremzedelere ev müjdesi

13.05.2019, 15:36

’nin ilçesindeki depremzedelerle iftarda bir araya gelen , depremzedeleri ev müjdesi verdi.

Denizli'nin Acıpayam ilçesindeki depremzedelerle iftarda bir araya gelen AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, depremzedeleri ev müjdesi verdi. Tin, depremde hasar gören ve yıkılan evlerin 2 ay içerisinde projelendirilmesinin yapılıp inşaatına başlanacağını belirtti.

Acıpayam ilçesi Uçarı Mahallesi'nde geçtiğimiz hafta sonu depremzedelere verilen iftar yemeğinde konuşan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 20 Martta meydana gelen 5.5 büyüklüğündeki depremde evleri hasar gören depremzedelerin evlerinin yenilerinin yapılması ile ilgili soruları yanıtladı. 2 ay içerisinde evlerin projelendirilmesinin yapılıp inşaatına başlanacağını aktaran Tin, "Ramazan ayında hep birlikteyiz. Allah bugünleri bize gösterdi, hep birlikte Allah'ın izni ile Ramazan ayını idrak edeceğiz. Allah Ramazan Bayramına ulaştırmayı nasip etsin. Hep birlikte, ailelerimiz ile sevdiklerimiz ile ülkemizde güzel bir Ramazan ayı ve bayramını geçirmeyi temenni ediyoruz. Burada dolaşırken Acıpayamlı vatandaşlarımızın Uçarı'dan, Yassıhöyüt'ten gelen hemşehrilerimizin 'Evlerimiz ne zaman yapılacak?' sorusunu soruyor. Allah'ın izni ile 2 ay gibi kısa bir süre içerisinde burada projelendirilmesi ile inşaata başlanacaktır. Bu şekilde iş adamları tarafından verilen yemek ile de size bu müjdeyi vermiş olduk" diye konuştu.

Acıpayam'daki depremzedelere ev müjdesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN