• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

belli oldu! POMEM sözlü sınav tarihi

24. POMEM sınav yerleri belli oldu! POMEM sözlü sınav tarihi

16.05.2019, 14:54

Merakla ve heyecanla beklenen açıklandı. resmi internet sitesinde 24. POMEM sınav yerlerini adayların erişimine açtı. 24. POMEM sözlü sınavına girecek olan önlisans ve lisans adayları ayrı linkten sınava nerede gireceğini sorgulayabilecek. Linke haberimizin içeriğinden ulaşabilirsiniz.

24. POMEM sınav yerlerinin yayınlanmasından itibaren adaylar hızlıca sorgulama yapmaya başladı. E-devlet sistemi üzerinden 24. POMEM sınav yerleri, T.C. kimlik numarası ve şifresi ile kolayca öğrenilebilecek. Polis Akademisi'nin 24. POMEM sınavı ile ilgili yayınladığı resmi açıklamada haberimizde yer alıyor.

POMEM ÖNLİSANS MEZUNU SINAV YERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

POMEM LİSANS MEZUNU YERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

24. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında adaylar şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini gerçekleştirecekleri, aday değerlendirme ve seçme sınavına katılacakları başvuru ve sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. İlan edilen sınav tarihi ve sınav merkezinde adaylara ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı uygulanacaktır. Bu aşamalardan başarılı olan adayların mülakat sınavı tarihi ve sınav merkezi ilerleyen süreçte açıklanacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir.Sınav sonuçları sınav işlemleri sona erdikten sonra Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden adaylara duyurulacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

24. POMEM sınav yerleri belli oldu! POMEM sözlü sınav tarihi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN