• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

ve ’da Valilerden denetim

Aydın ve Manisa’da Valilerden denetim
Giriş Tarihi: 3.6.2019

AYDIN Valisi Yavuz Selim Köşger ile Manisa Valisi Ahmet Deniz, Ramazan Bayramı tatili nedeniyle yoğunlaşan trafikle ilgili incelemede bulunarak sürücüleri kazalara karşı uyardı. Söke ilçesi girişindeki kontrol noktasında yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Vali Yavuz Selim Köşger, "Bayram öncesi trafikle ilgili kentte bir sıkıntı yaşanmıyor. Gerekli tüm önlemleri aldık" dedi. Vali Deniz ise çocuklara oyuncak, kitap verirken, sürücülere de Seyahat Karnesi dağıttı. Vali Deniz, "Bayramı bayram tadında geçirmek istiyoruz. Kurallara uyalım, kırmızı ışık ihlali yapmayalım, hız sınırlarına dikkat edelim" diye konuştu.

KAZIM YÖRÜKCE/CÜNEYT HASÇELİK

Aydın ve Manisa’da Valilerden denetim haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN