• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de bisikletli polisler görev başında

Didim'de bisikletli polisler görev başında

07.06.2019, 15:32

Aydın’ın ilçesinde ’nda uygulamaya konulan Bisikletli Polis uygulaması bu yılda sürdürüldü.

Aydın'ın Didim ilçesinde Altınkum Plajı'nda uygulamaya konulan Bisikletli Polis uygulaması bu yılda sürdürüldü.

Didim'de yaz döneminde yerli ve yabancı turistlerin asayiş ve güvenlik konusunda kendilerini rahat hissetmeleri geçtiğimiz yıllarda Altınkum Yalı Caddesinde uygulamaya konulan bisikeltli polis uygulaması bu yılda devam ettirildi. İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı bisikletli polisler sabah saat 09:00 ila akşam saat 22:00 arasında cadde üzerindeki gezerek gerekli durumlarda asayiş ve güvenliği sağlıyor.

Bisikletli Polislerin yanı sıra bu yıl plajda zaman zaman yaşanan kap-kaç, hırsızlık gibi asayiş olaylarının da önlenmesi amacıyla sivil polisler plajda görev almaya başladı. Tatilci gibi görünerek vatandaşların arasında gezen polisler, asayiş ve güvenlik açısından diğer ekiplerle koordineli çalışıyor.

Yaz sezonu öncesinde alınan bu tedbirlerin halkın can ve mal güvenliği, asayiş ve huzuru sağlanması noktasında alınan tedbirler halk tarafından da olumlu tepki alıyor.

Didim'de bisikletli polisler görev başında haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN