• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çocuklardan Başkan 'a karne sürprizi

Çocuklardan Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a karne sürprizi

14.06.2019, 16:07 Güncelleme Tarihi: 14.06.2019,16:09

öğrencileri dolayısıyla platformu üzerinden Başkan Erdoğan'a sürpriz bir video gönderdiler. Başkan Erdoğan öğrencilerin bu güzel sürprizine karşılık olarak "Sevgili yavrularım, kıymetli öğretmenim, bu güzel karne günü mesajınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizi ve tüm 'deki öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum. Hepinize mutlu, keyifli tatiller" diyerek yanıt verdi.

Mahmutlar Kılıçarslan İlkokulu öğrencileri "Sayın Cumhurbaşkanımız karnelerimizi aldık, size bir mesajımız var" adlı kısa bir video çekerek Başkan Erdoğan'a sosyal medya üzerinden ulaştırdılar. Küçük öğrencilerin bu güzel jestine Başkan Erdoğan'dan karşılık geldi. Başkan Erdoğan Twitter üzerinden kendisine video çekip gönderen öğrencilere şu sözlerle karşılık verdi:

"Sevgili yavrularım, kıymetli öğretmenim, bu güzel karne günü mesajınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizi ve tüm Türkiye'deki öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum. Hepinize mutlu, keyifli tatiller"

Çocuklardan Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a karne sürprizi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN