• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yanacağız!

Yanacağız!
Giriş Tarihi: 25.6.2019

Geçtiğimiz günlerde sağanak yağışlar yüzünden yer yer taşkınların oluştuğu İzmir'de sıcak ve nemli hava kendini göstermeye başladı. Meteoroloji Bölge Müdürlüğü'nün en son yayınladığı tahminlere göre hava sıcaklıkları 39 dereceye kadar ulaşacak. Nem oranı ise yüzde 70'in üstüne çıkarak vatandaşları bunaltacak.Gündüz sıcaklıkları aşırı derecede yükselirken, gece sıcaklıkları da bunaltacak. Son yapılan hava tahminlerine göre gece sıcaklıklarının 27 dereceye kadar yükselmesi bekleniyor.

METEOROLOJİ UYARDI

Meteoroloji Bölge Müdürlüğü'nün yaptığı açıklamada yüksek sıcaklık ile birlikte yüksek nem de beklendiğinin altı çizilerek, "Bu durum hissedilen sıcaklıkların yüksek olmasına neden olacağından meydana gelebilecek sıcak çarpması gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalı" ifadelerini kullandı.

MERT ALPDÜNDAR

Yanacağız! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN