• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da düveler podyuma çıktı! Kapış kapış gittiler

ve tarafından 2016 yılında ilan edilen ' Yetiştiriciliğinin Desteklenmesi' programı kapsamında İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği (ADSYB) bünyesinde Damızlık Merkezinde yetiştirilen ilk parti 68 düve ihale ile satışa çıkarıldı. Üzerine rakam yazılarak podyuma çıkarılan düveler yetiştiriciler tarafından kapış kapış alındı. Rekabetli satışların da yaşandığı ihalede bir anda ses düzeni ve onlarca alıcıyı karşısında bulan düveler korkulu anlar yaşadı.

Aydın'da düveler podyuma çıktı! Kapış kapış gittiler

26.06.2019, 15:32

İhaleye ADSYB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sedat Güngör'ün yanı sıra birlik yönetimi ve birlik üyeleri katıldı. Bozdoğan Alamut Mahallesi'nde bulunan Merkezi'nde gerçekleştirilen ihaleye Ahmet Kocaağa, yetiştiriciler ve davetliler katıldı.

Aydın'da düveler podyuma çıktı! Kapış kapış gittiler haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA