• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Özlem Çerçioğlu’ndan sekretere kıyak

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, sekreterini belediyenin jeotermal şirketine yönetim kurulu üyesi olarak atadı

Başkan Özlem Çerçioğlu’ndan sekretere kıyak

31.07.2019, 15:38

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun, sekreteri Gökçen Çavuşoğlu'nu belediyeye ait Ay Jeotermal Enerji A.Ş.'nin Yönetim Kurulu'na üye olarak atadığı ortaya çıktı. Ticaret Sicil Gazetesi'nde yer alan bilgiye göre, sekreter Gökçen Çavuşoğlu 25 Nisan 2021'e kadar bu şirkette Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacak.

2021'E KADAR GÖREVDE
Geçtiğimiz günlerde Gökçen Çavuşoğlu'nun erkek kardeşi Ahmet Tözün ve eşi Ozan Çavuşoğlu'nun da belediyeye ait ASKİ'de çalıştığı haber konusu olmuştu.

KARDEŞE MAAŞ
Kardeş Ahmet Tözün'ün burada Çevre Mühendisi olarak maaş aldığı ileri sürülmüştü. Sekreterin kayınbideri Okan Çavuşoğlu'nun belediyede Güvenlik Şefi, babası Vural Tözün'ün ise Kültür Dairesi'nde çalıştığı iddia edilmişti.

SABAH

Başkan Özlem Çerçioğlu’ndan sekretere kıyak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.