• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de 19 ilçede kesintisi! ? 'de

() 'in çoğu ilçesinde . 'in 19 ilçesinde kesilecek olan elektriklerin hangi ilçelerde kesileceği vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İzmirliler internette 'Elektrikler ne zaman gelecek?', 'Hangi ilçelerde elektrikler kesilecek?', '?' gibi soruların cevaplarını araştırıyor. Peki İzmir'de elektriklerin kesileceği ilçeler neler? Hangi mahallelerde elektrikler bugün olmayacak? Elektrikler kaç saat olmayacak? ? İşte günü İzmir'de kesintileri...

İzmir'de 19 ilçede elektrik kesintisi! Elektrikler ne zaman gelir? 31 Temmuz Çarşamba İzmir'de elektrik kesintileri

31.07.2019, 09:34

'de çoğu ilçede elektrikler belli saat aralıklarında kesilecek. İzmirli vatandaşlar elektriklerin hangi ilçelerinde ve ne kadar kesileceğini merak edip araştırıyor. İşte günü 'de kesintileri...

İzmir'de 19 ilçede elektrik kesintisi! Elektrikler ne zaman gelir? 31 Temmuz Çarşamba İzmir'de elektrik kesintileri haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA