• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

tarih verdi! 'de bu tarihler arasında 4 ilçede sular kesilecek! İşte detaylar...

Genel Müdürlüğü, Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü tarafından yapımı sürdürülen Çevre Yolu, Kuzey Dalı (--) inşaatı güzergahında bulunan kuyulardan 'e su aktaran isale hattının iki noktasında boruların güzergahları değiştirilecek. Büyük çaplı değişiklik nedeniyle İzmir'in dört ilçesinde su kesintileri meydana gelecek. hangi ilçelerde sular kesilecek? Sular ne zaman gelecek? Sular hangi tarihler arasında kesilecek? İşte detaylar...

İZSU tarih verdi! İzmir'de bu tarihler arasında 4 ilçede sular kesilecek! İşte detaylar...

15.08.2019, 13:33

Koyundere Kavşağı ile Yahşelli'de döşenen 2200 milimetrelik yeni boruların ana isale hattına bağlanması nedeniyle, mevcut hattın içerisindeki su boşaltılacak, yeni hattın ana isale hattına bağlantısı sağlanacak. Bu çalışmalar sırasında Manisa bölgesindeki Göksu ve Sarıkız kuyularından 'e su aktarılamayacak. ile tarihleri arasında devam edecek bağlantı çalışmaları nedeniyle Karşıyaka, Bornova, Çiğli ve Bayraklı ilçelerinin bir bölümünde su belli aralıklarla kesilecek.

İZSU tarih verdi! İzmir'de bu tarihler arasında 4 ilçede sular kesilecek! İşte detaylar... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA