• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yeni otoyol rahatlattı

Yeni otoyol bayram trafiğini rahatlattı
Giriş Tarihi: 16.8.2019

Başkan tarafından yeni açılan İstanbul- Otoyolu, yollarda yoğunluğa neden olan rahatlatarak vatandaşın konforuna katkı sağladı.

Yeni açılan İstanbul-İzmir Otoyolu, yollarda yoğunluğa neden olan bayram trafiğini rahatlatarak vatandaşın konforuna katkı sağladı. Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilen, İstanbul ile İzmir arasında 8.5 saati bulan seyahat süresini 3.5 saate düşüren otoyolda, trafik bayram süresince de akıcı bir şekilde ilerledi. Bursa Batı Gişeleri'nde otoyol ücretini nakit ödeyen vatandaşlar kuyruk oluştururken, Hızlı Geçiş Sistemi'nin olduğu noktalarda trafik yoğunluğu oluşmadan geçişler sağlandı. Otoyolu kullanan sürücüler, yoldan memnun olduklarını dile getirdi.

Yeni otoyol bayram trafiğini rahatlattı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN