• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da gerçekleşecek 'na yoğun ilgi

Afyonkarahisar'da gerçekleşecek Dünya Motokros Şampiyonası'na yoğun ilgi

05.09.2019, 11:29

'da ikinci kez düzenlenecek 'nı izleyecek biletli seyirci sayısı, geçen yıla göre üç kat artarken, kentteki termal otellerde doluluk oranı yüzde 100'e ulaştı. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, "Bu yıl, geçen yıl yapılan şampiyonadan farklı olarak daha fazla katılımcının olacağı düşüncesindeyiz. Bu da zaten bilet satışlarından belli. Bu yıl, geçen yıla göre satılan bilet sayısı neredeyse 3'e katlandı" dedi

Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleştirilecek (MXGP) ile Spor ve Motosiklet Festivali'nin biletli izleyici sayısı geçen yıla göre 3 kat artarken, termal otellerdeki doluluk oranı da yüzde 100'e ulaştı.

Afyonkarahisar'da gerçekleşecek Dünya Motokros Şampiyonası'na yoğun ilgi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN