• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'nun sunumuyla ? başlıyor

Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran yarışması ? yarışması 1 milyonluk soru ile sezon finaline girmişti. Reyting rekortmeni yarışma yeni sezona kaldığı yerden yeni sunucusu ile 'merhaba' diyor.

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla Kim Milyoner Olmak İster? başlıyor

04.10.2019, 12:05

Atv'nin reyting rekortmeni yarışması Kim Milyoner Olmak İster? heyecan dolu bir an ile sezon finaline girmişti. Arda Ayten isimli yarışması 1 milyonluk soruyu açma hakkı kazanmıştı. Peki hiç joker hakkı kalmayan yarışmacı milyoner olabilecek mi? Merak edilenler yeni sezonda Kim Milyoner Olmak İster'de...

Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster? yeni sezona flaş bir isimle giriyor. atv ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri ilgiyle takip edilen ve para ödülü dağıtmaya doymayan yarışma programı, yeni sezonda ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekrana gelecek.

YENİ SEZON 1 MİLYONLUK SORU İLE AÇILIYOR!

eçtiğimiz sezon 1 Milyon değerindeki final sorusunu açmaya hak kazanan Arda Ayten, 5 Ekim Cumartesi akşamı adını " Kim Milyoner Olmak İster?" tarihine yazdırmaya çalışacak. Hiç joker hakkı kalmayan Arda Ayten milyoner olabilecek mi?

Cevabı 5 Ekim Cumartesi akşamı atv'de!

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla Kim Milyoner Olmak İster? başlıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.