• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘İş kazası geliri için yardım bekliyorum’

‘İş kazası geliri için yardım bekliyorum’
Giriş Tarihi: 7.10.2019

Milas'ın Gürceğiz mahallesinde yaşayan ve işyerinde düşerek felç geçiren, kolunu kıran (39), yüzde 78 engelli raporu almasına rağmen kendisine iş kazası geliri bağlanmadığını belirterek devlet yetkililerinden yardım istedi.

MUĞLA Milas'ın Gürceğiz mahallesinde yaşayan ve işyerinde düşerek felç geçiren, kolunu kıran Halil Dursun Ülker (39), yüzde 78 engelli raporu almasına rağmen kendisine iş kazası geliri bağlanmadığını belirterek devlet yetkililerinden yardım istedi. Ülker, "3 Ekim 2016'da Bodrum Turgutreis mahallesindeki bir uygulama otelinde çalışırken bahçede düştüm. Bodrum Devlet Hastanesi'nde 'bir şeyin yok' deyip beni geri gönderdiler. Kolumun kırık olduğunu bile bilemediler. Ardından 9 Eylül Üniversitesi'ne gittik ve orada felç geçirdiğimi öğrendim. Şu an sol tarafımı hiç kullanamıyorum. Ayrıca başımda da hasar oluştu. Bu yüzden çalışamıyor ve gündelik ihtiyaçlarımı tek başıma karşılayamıyorum" dedi.

VOLKAN YILDIZ

‘İş kazası geliri için yardım bekliyorum’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN