• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

40 yaşında yeniden doğdu

40 yaşında yeniden doğdu
Giriş Tarihi: 10.10.2019

'da bir yıldır bekleyen (40), kadavradan nakledilen organla hayata tutundu. Sağlığına kavuştuğu için çok mutlu olduğunu kaydeden Yoldaş, "Organ nakliyle adeta yeniden doğdum" dedi.

Aydın'da bir yıldır karaciğer nakli bekleyen Esat Yoldaş (40), kadavradan nakledilen organla hayata tutundu. Sağlığına kavuştuğu için çok mutlu olduğunu kaydeden Yoldaş, "Organ nakliyle adeta yeniden doğdum" dedi. 5 çocuk babası Yoldaş, "Rahatsızlığımdan dolayı zor günler geçirdim. Organ bağışında bulunan aileye minnettarım" diye konuştu. Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi'nde 15'inci karaciğer naklinin gururunu yaşadıklarını kaydeden Yrd. Doç. Dr. Erdem Cartı da, "Organ nakli bekleyen hastalar için bağışların artması şart. Herkesi organ bağışına davet ediyorum" dedi.

MEHMET KAVAS

40 yaşında yeniden doğdu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN