• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Milyoner Arda’dan ’ye ziyaret

'de yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonluk soruyu bilen dün 'ye konuk oldu

Milyoner Arda’dan TBMM’ye ziyaret
Giriş Tarihi: 10.10.2019

ATV'de yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonluk soruyu bilen Arda Ayten dün TBMM'ye konuk oldu. Ayten TBMM'yi gezdi, Meclis Başkanı Mustafa Şentop tarafından kabul edildi ve bir süre Genel Kurul'u izledi. Gazetecilerin ve Meclis çalışanlarının yoğun ilgi gösterdiği Arda Ayten, 1 milyonluk soruyu bilerek yarışmayı kazanmasının ardından hayatında neler değiştiği sorusu üzerine "Hayat aynı" dedi, ancak 1 milyon lira kazanmasının ardından 'akraba' sayısının arttığını söyledi.

Kim Milyoner Olmak İster'de tarihi gece! Arda Ayten 1 milyonun sahibi oldu

Milyoner Arda’dan TBMM’ye ziyaret haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA