• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’ten Ege ve depremleri ile ilgili önemli açıklama

Frank Hoogerbeets’ten Ege ve İstanbul depremleri ile ilgili önemli açıklama

11.10.2019, 11:26

ve 'nde dün akşam saatlerinde meydana gelen depremler sonrası vatandaşlar paniğe kapıldı. Kandilli ve 'dan gelen bilgilere göre İstanbul'da hissedilen depremin şiddeti 4.1, Ege'de hissedilen depremin boyutu ise 3.7 olarak belirlendi. Konuyla ilgili ünlü uzmanı 'ten önemli açıklamalar geldi. Frank Hoogerbeets, İstanbul ve Ege'de yaşanan depremlerle ilgili detayları paylaştı.

ve Ege'de yaşanan depremler sonrası vatandaşlar paniğe kapıldı. Büyük İstanbul depreminin habercisi mi? Depremlerin devamı gelecek mi? endişesi yaşayan vatandaşlar araştırma yapıyor.

Frank Hoogerbeets’ten Ege ve İstanbul depremleri ile ilgili önemli açıklama haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN