• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Melisa Aslı Pamuk'un sevgilisi 'tan aldatma açıklaması!

Oyuncu Melisa Aslı Pamuk ile beraberlik yaşayan Beşiktaşlı futbolcu 'un isimli kullanıcıya Instagram üzerinden mesaj atması magazin gündemine bomba gibi düştü. Funda Aksu'nun sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda "Bu da ardından gelen gol" olarak Oğuzhan Özyakup tarafından atılan mesajın fotoğrafını paylaşmasıyla gözler ünlü çiftten gelecek açıklamalara çevrildi. Oğuzhan Özyakup'tan konu ile ilgili ilk açıklama geldi.

Melisa Aslı Pamuk'un sevgilisi Oğuzhan Özyakup'tan aldatma açıklaması!

18.10.2019, 13:38

Oyuncu Melisa Aslı Pamuk ile Nisan'da başlayan ilişkisini nikah masasına taşımaya hazırlanan Beşiktaş'ın milli futbolcusu , çapkınlıktan geri kalmadı. Geçen hafta Melisa ile ailelerini tanıştıran ve düğün tarihini belirleyen Oğuzhan'ın, çapkınlık yaparken yakalandığı yazıldı.

Melisa Aslı Pamuk'un sevgilisi Oğuzhan Özyakup'tan aldatma açıklaması! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.