• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Adımları çocuklara yuva olacak

İZMİR Koruyucu Aile Derneği (İZKAD) üyeleri, devlet korumasındaki çocuk ve gençlerin aile yanında büyümeleri için "Adımların bir çocuğa aile olsun" sloganıyla Vodafone İstanbul Maratonu'nda 42 kilometre koşacak.

Adımları çocuklara yuva olacak

30.10.2019

İZMİR Koruyucu Aile Derneği (İZKAD) üyeleri, devlet korumasındaki çocuk ve gençlerin aile yanında büyümeleri için "Adımların bir çocuğa aile olsun" sloganıyla Vodafone İstanbul Maratonu'nda 42 kilometre koşacak. Çocukların sağlıklı gelişimi için aile yanında büyümesinin önemini vurgulamak amacıyla maratona katılacak olan 50 gönüllü, Fuar Kültürpark Alanı'nda antrenman yapıyor. İZKAD Başkanı Gülsüm Erdinç, Türkiye'de koruyucu aile sayısının 6 bin 970 olduğunu hatırlatarak, "İzmir'de 408 koruyucu ailemiz var. Ne kadar çok kişiye koruyucu aileliği duyurursak, toplumumuz için o kadar iyi olacak" dedi.

Adımları çocuklara yuva olacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.