• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

500 işçi alımı yapacak! DSİ personel alım şartları nelerdir?

DSİ 500 işçi alımı yapacak! İŞKUR DSİ personel alım şartları nelerdir?

05.11.2019, 10:02 Güncelleme Tarihi: 05.11.2019,14:38

() Genel Müdürlüğünce, üzerinden 500 sürekli işçi alınacak. DSİ bünyesinde çalışmak isteyenler personel alım şartlarını ve nasıl başvuru yapılacağını merak ediyor.Kurumun 'de yayımlanan ilanına göre, söz konusu personel DSİ'nin merkez ve taşra teşkilatında istihdam edilecek. Peki DSİ işçi alım şartları nelerdir? Nasıl başvuru yapılır? İşte merak edilenler...

Devlet Su İşleri (DSİ) 500 sürekli işçi alımı yapacağı duyurusunu paylaştı. DSİ duyurusuna göre Merkez ve Taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 500 adet sürekli işçi alımı yapılacak. Peki DSİ başvuru şartları nelerdir? Nasıl başvuru yapılır? İşte merak edilenler...

DSİ 500 İŞÇİ ALIMI YAPACAK! NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İşkur) il müdürlükleri veya "www.iskur.gov.tr" aracılığıyla yapılacak. DSİ'nin talebi İşkur'un açık kamu ilanları bölümünde bugün ilan edilecek ve 5 gün kalacak.

Göreve alınacak personel, ağır vasıta hizmetleri için şoför, treyler operatörü, operatör, usta ve sondaj işçisi olarak görev yapacak.

İLAN İLE İLGİLİ DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞVURU ŞARTLARI

Ağır ve Tehlikeli İşlerde çalışmasına engel olacak bir hastalığının bulunmadığı, seyahat engeli olmaksızın arazi şartlarında çalışabilir olduğuna ilişkin Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından sağlık raporu alabilecek durumda olmak.

Sağlık Bakanlığından onay almış, Psikoteknik merkezlerince düzenlenmiş Psikoteknik raporu alabilecek durumda olmak.

Askerlik ile ilişiği bulunmamak.

İlanın yayımlandığı tarih itibariyle 3 yıl süreyle çalıştığını belgelendiren; SGK'dan hizmet bildirim cetveli dökümü, çalışma belgesi, bonservisten en az birine sahip olmak.

İlan tarihi itibariyle 40 yaşından gün almamış olmak.

İş yeri ilgili Bölge Müdürlüğü Merkezi olacaktır.

DSİ 500 işçi alımı yapacak! İŞKUR DSİ personel alım şartları nelerdir? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA