• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Cansu için umut var ama para yok!

tespit edilen 20 yaşındaki kızları Cansu’yu tedavi ettirmek için maddi durumu yetersiz olan aile çaresiz kaldı. Ev kirasını bile ödeyemediklerini söyleyen baba , yetkililere yardım çağrısında bulundu

Cansu için umut var ama para yok!
Giriş Tarihi: 11.11.2019

İzmir'in Bornova ilçesinde, beyin sapında kötü huylu tümör tespit edilen Cansu Özdemir (20), 3 yıldır farklı hastanelerde tedavi görüyor. Cansu'nun babası Metin Özdemir kızını tedavi ettirmek için maddi durumunun yetersiz olduğunu söyleyerek, "Çocuğumuzun yanından ayrılamadığımız için çalışamıyorum. Çıkmazın içindeyiz, yetkililerin yardımını istiyoruz" diye konuştu.

YENİDEN KALDIRILDI
Bornova'da 2016 yılında lise öğrencisi olan Cansu Özdemir, rahatsızlığı nedeniyle gittiği hastanede, beyin sapında kötü huylu tümör olduğunu öğrendi. Tümörün, beyin sapında olmasından dolayı yarısı alınabildiği için Cansu bir türlü eskisi gibi olmadı. Son üç yılını hastanelerde geçiren Cansu, geçtiğimiz pazartesi günü yoğun kusma şikayetiyle yeniden hastaneye kaldırıldı.


YANINDAN AYRILAMIYORLAR
Bornova Türkan Özilhan Hastanesi'nde tedavi gören kızlarının yanından bir an olsun ayrılmayan Fatma ve Metin Özdemir (50) çifti, maddi olarak çok zor günler geçirdiklerini belirterek yetkililere yardım çağrısında bulundu. Tek isteğinin kızının sağlığına kavuştuğunu görmek olduğunu söyleyen Metin Özdemir, "Ne eşim, ne de ben, kızımızla ilgilendiğimiz için çalışamıyoruz ve bu yüzden çok zor durumdayız. Evimizin kirasını dahi ödeyemiyoruz. Çocuğumuzun yanında olmak zorundayız" dedi.

ÇOK NEŞELİ BİR GENÇTİ
Eskiden çok neşeli olduğunu ama hastalığın kendisini yıprattığını söyleyen Cansu Özdemir, sağlığına kavuşmak istiyor.

Cansu için umut var ama para yok! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA