• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

15. bölüm izle | Kuruluş Osman tek parça izle

15. bölüm izle! ’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 15. bölüm tek parça izle! Her Çarşamba akşamı izleyenleri ekran başına kilitleyen Kuruluş Osman’da bu hafta; Ağabeyi Gündüz'ün tarafından tutsak edildiğini öğrenen , Alpleriyle birlikte Balgay'ın ve Moğol kuvvetlerini tuzağa düşürür. , Moğollara verdiği tavizler yüzünden obada zor günler geçirirken, 'u da yanına alan Osman Bey, Moğollara ve Balgay'a karşı hamlesini yapar. İşte Kuruluş Osman 15. bölüm...

Kuruluş Osman 15. bölüm izle | Kuruluş Osman yeni bölüm tek parça izle

18.03.2020, 19:59 Güncelleme Tarihi: 19.03.2020, 00:05

Kuruluş Osman 15. bölüm izle seçeneği dizinin hayranları tarafından araştırılmaya başlandı. Dev prodüksiyonuyla dikkat çeken Kuruluş Osman dizisi bu akşam saat 20.00'de ATV ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Heyecan dolu bölümde Ağabeyi Gündüz'ün Balgay tarafından tutsak edildiğini öğrenen Osman Bey, Alpleriyle birlikte Balgay'ın ve Moğol kuvvetlerini tuzağa düşürüyor. Peki, Balgay'ı tuzağa düşüren Osman Bey, Moğollardan Kayıların intikamını alabilecek mi?

KURULUŞ OSMAN 15. BÖLÜM İZLE

KURULUŞ OSMAN'DA GEÇEN HAFTA YAŞANANLAR
Cengiz Han'ın emanetlerini geri almak için Kayı Obası'na gelen Osman Bey, burada Batur'un ihaneti ile karşılaşır. Oklarla durdurulabilen Osman Bey, Dündar'ın ve ardından Balgay'ın Ertuğrul otağından çıkmasıyla düştüğü tuzağın farkına varır. Balgay'ın nökerleri tarafından kuşatılan Osman Bey, Kayı halkının gözleri önünde Balgay'ın kılıcıyla yüz yüze gelir. Balgay'la karşı karşıya gelen Osman içine düştüğü bu durumdan çıkabilecek mi? Dündar ve Batur'un ihanetine nasıl karşılık verecek? Moğolların tuzağına düşerek yaralanan Bala Hatun'un akıbeti ne olacak? Osman Bey'i hasım ilan eden Samsa Çavuş, Moğollara karşı nasıl hamle yapacak? Cengiz Han'ın emanetlerini eline geçiren Balgay, hükümdarlık hayaline ulaşabilecek mi? Osman Bey'i Balgay'a teslim eden Dündar şimdi ne yapacak?

"Biz ecelden korkmayız imanımızla savaşır, şehadeti kovalarız!"

Ağabeyi Gündüz'ün Balgay tarafından tutsak edildiğini öğrenen Osman Bey, Alpleriyle birlikte Balgay'ın ve Moğol kuvvetlerini tuzağa düşürür.

OBADA ZOR GÜNLER

Dündar Bey, Moğollara verdiği tavizler yüzünden obada zor günler geçirirken, Samsa Çavuş'u da yanına alan Osman Bey, Moğollara ve Balgay'a karşı hamlesini yapar.

Kuruluş Osman 15. bölüm izle | Kuruluş Osman yeni bölüm tek parça izle haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.