• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Nazmiye Teyze sağlığı ’de buldu

Nazmiye Teyze sağlığı İzmir’de buldu
Giriş Tarihi: 27.3.2020

Son iki yıldır boyun, omuz ve dirsek bölgesinde oluşan ağrılar nedeniyle zor günler yaşayan emekli öğretmen Nazmiye Dalkır, doktor doktor gezmesine rağmen bir türlü şikayetlerine çare bulamadı.

ENJEKSİYON TEDAVİSİ
Son gittiği doktorun ameliyat önermesinin ardından araştırmalarını sürdüren Dalkır son çare olarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Canberk Gül'e ulaştı. Geçtiğimiz günlerde Dr. Gül'ün İzmir'deki kliniğine başvurdu. Ağrı üzerine çalışmalar yürüten Dr. Gül, hastaya kendi geliştirdiği enjeksiyon tedavisini uyguladı. Dr. Gül tarafından uygulanan tedaviden birkaç dakika sonra ağrılarının geçtiğini anlatan Dalkır, "Ağrılarım yüzünden çay bile içemiyordum. Doktorumun sayesinde ağrılarım sona erdi" dedi.

Nazmiye Teyze sağlığı İzmir’de buldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA