• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Seyahat izin belgesi alan vatandaşlar yollara düştü

'un giriş noktalarından olan karayolu Tuzla mevkisinde, memleketlerine gitmek için yola çıkan vatandaşlar nedeniyle uzun araç kuyrukları oluştu.

Seyahat izin belgesi alan vatandaşlar yollara düştü

22.05.2020, 19:19

Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirler arasında, sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 65 yaş ve üzeri vatandaşların, 'seyahat izin belgesi' alarak memleketlerine gidebilecekleri duyurulmuştu.

Bu kapsamda Ramazan Bayramı'nı memleketlerinde geçirmek isteyen vatandaşlar, izin belgelerini aldıktan sonra yollara düştü.

KİLOMETRELERCE ARAÇ KUYRUĞU

İstanbul'un giriş noktalarından olan E-5 karayolu Tuzla mevkisinde, memleketlerine gitmek için yola çıkan vatandaşlar nedeniyle uzun araç kuyrukları oluştu.

Yollarda denetimlerini sürdüren polis ekipleri tarafından sürücülerin izin belgeleri kontrol edildi, ateşleri ölçüldü. Oluşan kuyruk ise drone ile havadan görüntülendi.

Seyahat izin belgesi alan vatandaşlar yollara düştü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA