• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Zorla evlendirilen kızı polis kurtardı

Adana Seyhan Belediyesi Evlendirme Dairesi'ne nikah tarihi almak için ailesiyle gelen , buradaki görevlilere gizlice zorla evlendirilmek istendiğini söyledi. Görevlilerin durumu bildirmesi üzerine evlendirme dairesine polis ekipleri sevk edildi.

Zorla evlendirilen kızı polis kurtardı
Giriş Tarihi: 1.7.2020

GÖZALTINA ALINDILAR
Polisler, zorla evlendirilmek istendiği iddia edilen ve gözyaşı döken Ceylan Beyazkaya'yı dinledikten sonra koruma altına aldı. Busırada genç kızın yakınları, kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına tepki gösterdi. Ekipler, genç kızın ve damat adayının yakınları ile damadı gözaltına alıp 5 Ocak Şehit Veli Ataşçı Polis Merkezi'ne götürdü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Zorla evlendirilen kızı polis kurtardı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA