• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

ile aşkı belgelendi

ile 3 yıldır aşk yaşayan , ayrılığın ardından ile fotoğraf paylaştı. Çiftin ilişkisi, tatil yaparken çekilen fotoğraflarıyla ortaya çıktı. Büyüküstün ayrılık hakkında, "Birkaç ay önce ayrıldık. Benim hayatımdaki varlığı ve değeri büyük. Mahremiyetimize saygı gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Melisa Şenolsun ile Umut Evirgen aşkı belgelendi

08.08.2020, 14:05 Güncelleme Tarihi: 08.08.2020, 14:11

En son rol aldığı Atiye dizisiyle hayran kitlesini artıran genç oyuncu Melisa Şenolsun, ünlü işletmeci Umut Evirgen'le aşk yaşamaya başladı.

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün ile 3 yıldır birlikte olan iş insanı Umut Evirgen, geçtiğimiz günlerde ilişkisini noktaladı.

23 yaşındaki Şenolsun ile 31 yaşındaki Evirgen çiftinin ilişkisi, tatil yaparken çekilen fotoğraflarıyla ortaya çıktı. Şenolsun, Umut Evirgen ile iki fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı. Ama kısa süre sonra sildi.

Geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından açıklama yapan oyuncu Tuba Büyüküstün, üç yıldır aşk yaşadığı işletmeci sevgilisi Umut Evirgen ile ayrıldığını duyurmuştu.

Büyüküstün, "Birkaç ay önce ayrıldık. Benim hayatımdaki varlığı ve değeri büyük. Mahremiyetimize saygı gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum" ifadelerini kullanmıştı.

1 çocuğu olan Tülin Şahin'in evli olmadığı ortaya çıktı! Songül Karlı'nın mücadelesi devam ediyor! Müge Anlı'ya çıkacağım demişti...

Melisa Şenolsun ile Umut Evirgen aşkı belgelendi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.