• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'Yan evi sınıf yaparım' demişti! 'dan okul sorularına cevap!

ailesiyle birlikte yemek çıkışı görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Akalın, 'Virüs nedeniyle Hira'yı okula gönderecek misiniz?' sorusuna, "Okula göndermemek olmaz mecburi yani bizim sitede devlet okulu olsa ben devlet okuluna vereceğim" diye yanıt verdi.

'Yan evi sınıf yaparım' demişti! Demet Akalın'dan okul sorularına cevap!

24.08.2020, 15:34 Güncelleme Tarihi: 24.08.2020, 15:42

Şarkıcı Demet Akalın, eski eşi Okan Kurt ve kızları Hira ile önceki gün Akmerkez'deki bir restoranda yemek yedi.

Çıkışta muhabirlerle sohbet eden Akalın, Virüs nedeniyle Hira'yı okula gönderecek misiniz?" sorusuna; "Okula göndermemek olmaz mecburi yani bizim sitede devlet okulu olsa ben devlet okuluna vereceğim" diye yanıt verdi.

Öte yandan geçtiğimiz gün Alişan'la yaptığı televizyon programına; bulduğu 110 bin TL'yi polise teslim eden temizlik işçisi Habib Çaylı'yı konuk eden Demet Akalın, Alişan ile birlikte Çaylı'nın iki bankaya toplam 35 bin lira kredi borcunu öğrendikten sonra harekete geçerek, borçlarını karşılayacaklarını söylemişti.

Akalın, bu konuyla ilgili de "Pazartesi halledeceğiz ama galiba Bursa Belediyesi halletmiş biz başka şeyler alacağız çocuk odası filan başka şeyler halledeceğiz" dedi.

Aşk iddialarıyla gündeme gelmişlerdi! Barış Murat Yağcı'dan Nisa Bölükbaşı'na: Sen gülersen... Müge Anlı'da işlenen Miraç Çiçek olayında son durum ne? 3 yaşındaki Miraç 25 gündür kayıp!

'Yan evi sınıf yaparım' demişti! Demet Akalın'dan okul sorularına cevap! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.