• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

! yeni bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz severlerin gözü yayınlanacak olan yeni bölüme çevrildi. , Tipi’nin hayatını kurtarmaya çalışırken aldığı acı haberle adeta dünyası kararır. ’nin ölümü Hızır’ın büyük bir boşluğa düşmesine neden olur. Yapımı internet aracılığı ile takip etmek isteyen vatandaşlar ) 179. Yeni bölüm izle ekranını araştırıyor. İşte EDHO yeni bölüm izleme ekranı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izle! EDHO yeni bölüm izle

19.01.2021, 20:13

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Yeni bölümü ile bu akşam Atv canlı yayında izleyenleri ile buluşuyor. Yapımda bu hafta; Çakırbeyli ailesi anneleri Hayriye'nin ölümü ile adeta yıkılırken Hızır'ın dünyasını başına yıkan haber milyonların gündemine geliyor. Öte yandan EDHO yeni bölümde şoke eden gelişmeler her Salı olduğu gibi izleyenlerini ekran başına kilitleyecek. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacak? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 179. Yeni bölüm izle ekranı ve tüm detaylar…

EDHO YENİ BÖLÜM İZLE

Çakırbeyli ailesinin çınarı, ailesi ve sevdiklerini korumak için aldığı kararlarla herkesin saygısını kazanan Hayriye Çakırbeyli, hakkın rahmetine kavuşuyor. Öte yandan Masada yaptığı hamlelerle Çakırbeyliler ve dostlarını köşeye sıkıştıran Korkmazlar, Kimsesiz Doğan'ın geri gelmesiyle şok yaşarlar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izle! EDHO yeni bölüm izle haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.