• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

42. yeni bölüm izle

Bir haftalık aranın ardından macerasına kaldığı yerden devam eden 'ın yeni bölüm yayınlanıyor. Yeni bölümde Türklere karşı Haçlı Ordusu'nun kurulması aksiyon dolu anların sinyallerini verdi. 'in Bala Hatun'a babasının vasiyeti üzerine yeni bir hatun ile evleneceği söylemesi Kuruluş Osman yeni bölüme damga vuracak.

Kuruluş Osman 42. yeni bölüm izle

20.01.2021, 20:14

Kuruluş Osman 42. yeni bölümü ile Atv ekranlarında 20 Ocak akşamı izleyici ile buluşacak. Osman Bey'in bey seçildiği son bölümde Targun'un itirafları merak uyandırmıştı. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Osmanlı Devleti isminin ilk kez anılması, çarpıcı gelişmelerden oldu. Diğer yandan Osman Bey'in başka biriyle evlenip evlenmeyeceği ise 42. bölüm fragmanında heyecanlı anlardan oldu.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM İZLE

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kayı beyi olarak kılıç kuşanmasının ardından Türk kağanlarının emanetlerini Bamsı Bey'den teslim almak üzere yola çıkan Osman Bey; obada ve uç bölgesinde nizamını kurmak için çalışmaya başlar. Ancak Flatyos'un kaçışı ve Bala Hatun'un zehirlenmesiyle sarsılacaktır.

Flatyos'un kaçışından alp başı görevini verdiği Göktuğ'u sorumlu tutan Osman Bey, Dündar Bey'in Nikola ile gizlice görüştüğünü öğrendiğinde ise çılgına döner ve amcasını cezalandırır. Papa'nın ajanları Bamsı Bey'i tuzağa düşürerek emanetleri ele geçirmek için hamle yaparken, Flatyos'un dönüşüyle güçlenen Nikola ise İstanbul'dan gönderilen yeni birlikler sayesinde Osman Bey'i gafil avlamak üzere plan kurar.

Türk kağanlarının emanetlerini teslim alan Osman Bey'in yeni hedefi ne olacak? Osman Bey, Dündar Bey'i nasıl cezalandıracak? Osman Bey, Flatyos'un kaçışından sorumlu tuttuğu Göktuğ'a ne ceza verecek? Bala Hatun'u zehirleyen Targun Hatun'un planı ne? Flatyos'un geri dönmesiyle Nikola nasıl bir tuzak kuracak? Papa'nın ajanları emanetleri ele geçirebilecek mi?

Kuruluş Osman 42. yeni bölüm izle haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.